O nas

Dlaczego właśnie my ?

Nasza firma traktuje biznes każdego klienta tak, jakby był naszym własnym. Dla nas nic nie jest ważniejszego niż bezpieczeństwo waszych firm oraz danych. Z chęcią pomożemy wam w osiągnięciu zamierzonych celów. Nasz profesjonalny zespół nieustannie pracuje nad poznaniem każdego istotnego aspektu Twojej działalności biznesowej. Rozumiemy, że szukasz wysokiej jakości doradztwa biznesowego i właśnie to my jesteśmy w stanie Ci zapewnić.

Nasze atuty

Poufność

Gwarantujemy poufność danych naszych klientów poprzez ścisłą kontrolę nad naszą infrastrukturą, a także nasze fizyczne i osobiste prawa dostępu.

Kompleksowa obsługa

Jako doświadczona firma usługowo-szkoleniowa oferujemy usługi prawne, audyt i kontrolę wewnętrzną, administrację prawną i inne wsparcia biznesowe.

Jakość

Naszym celem jest świadczenie wysokiej jakości usług w sektorze publicznym jak i prywatnym w oparciu o wieloletnie doświadczenie i wiedzę.

Doświadczenie

Rolewicz Data Protection to firma z 17 letnim doświadczeniem w ochronie danych osobowych. Do każdego zadania podchodzimy profesjonalnie oraz rzeczowo. Naszym sukcesem jest państwa zadowolenie.

Kim jesteśmy ?

Data Rolewicz Protection to firma, która jest siedemnaście lat na rynku. Posiadamy bogatą ofertę od wdrożeń dokumentacji (Polityka Bezpieczeństwa Informacji, klauzule, umowy powierzenia itp.), aż po audyt i szkolenia pracowników. Prowadzimy również własne szkolenia na terenie trójmiasta. W przyszłości planujemy rozszerzyć naszą ofertę o kolejne miejsca na mapie polski. Służymy również doradztwem prawnym i biznesowym w zakresie Ochrony Danych Osobowych.

Zbudowaliśmy naszą firmę na solidnym fundamencie wiedzy, przyszłościowej wizji i przekonaniu, że robimy biznes inaczej. Robimy go jak byłby naszym. Naszym celem jest umożliwienie Ci – niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz – niezawodnie poruszać się w złożonych wyzwaniach biznesowych oraz prawnych.

Praktyczne i teoretyczne szkolenia.
Audyt ochrony danych osobowych.
Doradzctwo, raporty dla korporacji.
Wdrożenie dokumentacji Ochrony Danych Osobowych.

SZKOLENIE, AUDYT, WDROŻENIE, DOKUMENTACJA oraz
WSPARCIE.

Co o nas mówią klienci ?

Klinika Ortodontyczna w Opolu potwierdza, że w dniu 6.10.2017 r. Pan Marek Rolewicz przeprowdził 7…

Klinika Ortodontyczna w Opolu Jolanta Jarka Polskie Towarzystwo Ortodontyczne, Opolskie Koło Regionalne

Polski Związek Wędkarski Okręg Gdańsk potwierdza zrealizowanie w maju 2018 r. usług przygotowania dokumentacji ochrony…

Polski Związek Wędkarski Prezes Zarządu Okręgu Mieczysław Górski Polski Związek Wędkarski Okręg Gdańsk

Centrum Stomatologiczne Dentus plus z siedzibą w Gdańsku potwierdza, że w dniu 23.05.2018 w Gdyni,…

Centrum Stomatologiczne Dentus Plus

Jako ekspert, audytor i szkoleniowiec, pan Marek Rolewicz od stycznia 2015 r. do grudnia 2017…

Centrum Badań Klinicznych Prezes Zarządu Hanna Badzio-Jagiełło PI-HOUSE